فهرست

بازاریابی رسانه های اجتماعی استفاده از پلتفرم های رسانه های اجتماعی برای برقراری ارتباط با مخاطبان برای ایجاد برند، افزایش فروش و افزایش ترافیک وب سایت است. این شامل انتشار محتوای عالی در نمایه های رسانه های اجتماعی، گوش دادن و جذب فالوورهای خود، تجزیه و تحلیل نتایج و اجرای تبلیغات رسانه های اجتماعی است.

وقتی بودجه بیشتری برای رشد بازاریابی رسانه های اجتماعی خود دارید، حوزه ای که می توانید در نظر بگیرید تبلیغات رسانه های اجتماعی است. تبلیغات رسانه‌های اجتماعی به شما این امکان را می‌دهد که نسبت به کسانی که شما را دنبال می‌کنند به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنید.

امروزه پلتفرم های تبلیغاتی رسانه‌های اجتماعی آنقدر قدرتمند هستند که می توانید دقیقاً مشخص کنید که تبلیغات خود را به چه کسی نشان دهید. شما می توانید مخاطبان هدف را بر اساس جمعیت، علایق، رفتارها و موارد دیگر ایجاد کنید.

هنگامی که چندین کمپین تبلیغاتی در رسانه های اجتماعی را همزمان اجرا می کنید، می توانید از ابزار تبلیغات رسانه های اجتماعی برای ایجاد تغییرات عمده، خودکارسازی فرآیندها و بهینه سازی تبلیغات خود استفاده کنید.

لیست موقعیت های تبلیغاتی

شبکه های اجتماعی سامانه جاما و موقعیت های تبلیغاتی در لیست زیر آمده است. شبکه های اجتماعی و موقعیت ها بر اساس میزان بازدید، بازخورد و تاثیر تبلیغاتی در نظر گرفته شده اند. در صورتی که نیاز به تبلیغات در شبکه اجتماعی و یا موقعیت دیگری که در لیست زیر موجود نمی باشد، با ما تماس بگیرید.

ردیفشبکه اجتماعیموقعیتزمان
1اینستاگراماستوری24 ساعت
2اینستاگرامپست موقت24 ساعت
3اینستاگرامپست موقت48 ساعت
4اینستاگرامپست موقت72 ساعت
5اینستاگرامپست دائمدائم
6اینستاگراماستوری هایلایتدائم
آخرین به روز رسانی در تاریخ دوشنبه 26 اردیبهشت 1401
RW
رویال وب
آژانس طراحی و تبلیغات