معرفی سامانه جاما و خدمات نوین دیجیتال برای مشاورین املاک

معرفی سامانه جاما و خدمات نوین دیجیتال برای مشاورین املاک

معرفی سامانه املاک اینترنتی جاما به مشاورین املاک و ارائه خدمات نوین دیجیتال برای جذب مشتری و معرفی خدمات آژانس های املاک

در سال های گذشته با توجه به افزایش جمعیت و ترافیک در شهر های بزرگ، تردد و عبور و مرور پیچیده تر و دشوار تر شده است. این موضوع تاثیر مستقیمی بر بسیاری از کسب و کار هایی که نیاز به جابجایی و رفت و آمد در سراسر شهر را دارند گذاشته است که در بسیاری از موارد این تاثیرات مخرب و منفی بوده است. در صنف املاک و مشاورین املاک به دلیل ضرورت به جابجایی و بازدید از املاک در منطقه های مختلف، تاثیر ترافیک و مشکلات در زمینه تردد در سطح شهر یکی از چالش هایی است که امروزه مشاورین و متقاضیان املاک در ایران با آن رو برو هستند.


با توجه به مشکلات موجود در سطح شهر، شرکت رویال وب و سامانه املاک اینترنتی جاما خدماتی را برای کاهش تاثیرات این گونه مشکلات طراحی و در قالب یک سایت تخصصی املاک پیاده سازی کرده است. سامانه جاما به آژانس ها املاک و مشاورین املاک این امکان را می دهد که املاک موجود برای اجاره و فروش را در سامانه جاما ثبت کنند و با ارائه اطلاعات مرتبط و راهنمایی متقاضیان املاک، واحد ها و موارد موجود خود را بدون حضور فیزیکی متقاضی معرفی کنند و به نمایش بگذارند. بازدید مجازی از املاک موجود تعداد سفرهای درون شهری را کاهش می دهد و مشاورین و متقاضیان املاک تنها برای بازدید ملک های مورد نظر به موقعیت ملک مراجعه می کنند.


سامانه جاما در نظر دارد با برگزاری همایش تخصصی برای مشاورین املاک و مدیران آژانس های املاک، خدمات و امکانات سامانه جاما را معرفی کند و تاثیر استفاده از این امکانات در کسب و کار آن ها و جذب مشتری را به نمایش بگذارد. برای بهبود فعالیت مشاوران در زمینه جذب مشتری و معرفی فعالیت های آژانس های املاک، شرکت رویال وب خدمات تخصصی ارائه می کند که برای افزایش اعتبار، جذب بیشتر مشتری، معرفی خدمات و فعالیت های آژانس املاک و تبلیغات ارائه می کند که به صورت اختصاصی برای آژانس ها و مشاورین املاک انجام می دهد.


شرکت در همایش معرفی سامانه جاما و خدمات نوین دیجیتالی برای آژانس ها و مشاورین املاک رایگان است ولی به منظور هماهنگی تهیه و ارائه بلیت برای شرکت در این رویداد الزامی است. در صورت عدم امکان تهیه بلیت، می توانید با تماس با سامانه جاما و یا تماس با شرکت رویال وب تمایل خود را برای شرکت در این رویداد اعلام کنید.


اطلاعات رویداد

برگزارکننده

سامانه جاما

سامانه جامع املاک و مشاورین املاک از سایت های تخصصی املاک اینترنتی در ایران

رویال وب
آژانس طراحی و تبلیغات