راهنمای استفاده
چگونه از سامانه جامع املاک و مشاورین املاک استفاده کنیم؟

 
با توجه به تجربه و تحقیقات فراوان، سامانه جاما برای کسب بهترین نتیجه از آگهی های املاک ثبت شده در سامانه اینترنتی جامع املاک و مشاورین املاک موارد زیر را به شما پیشنهاد می کند. تمامی پیشنهاداتی که در زیر آمده است جزو قوانین سایت نبوده و فقط برای کسب نتیجه بهتر به شما ارائه می شوند.

ثبت ملک در سامانه جاما

  • در قسمت توضیحات ملک، شما می توانید درباره امکانات، موقعیت و خصوصیات ملک بنویسید و حتی قابلیت های دسترسی و اماکن اطراف آن را نام ببرید. ارائه اطلاعات تکمیلی درباره ملک و شرایط آن می تواند در انتخاب ملک مناسب به متقاضیان املاک کمک شایانی داشته باشد. شما همیشه می توانید از مراجعه کنند گان به آگهی خود بخواهید که برای دریافت اطلاعات تکمیلی و توضیحات بیشتر و یا هماهنگی برای بازدید با شما تماس بگیرند.
  • توضیحات ملک شما باید به زبان فارسی، املای صحیح و حداقل شامل 200 کلمه باشد. توضیحات مناسب به متقاضیان املاک کمک می کند که به آسانی ملک خود را جستوجو و انتخاب کنند. اطلاعات کامل شانس شما را برای بازدید بیشتر و رتبه بالا در جستوجوی کاربران بیشتر می کند و سرانجام باعث موفقیت آگهی شما می شود.
  • اگر شما به صورت پیوسته امکان پاسخگویی به تماس های متقاضیان ملک را ندارید، می توانید زمان و شیوه مد نظر خود را در قسمت توضیحات بیان کنید. فقط در حفظ اطلاعات شخصی خود کوشا باشید و از درج نام و یا شماره تماس خود در قسمت توضیحات خودداری کنید. شما می توانید با تکمیل حساب کاربری خود، اطلاعات تماس از نظیر شماره تلفن، آدرس پست الکترونیک، تلگرام و غیره را به صورت ایمن نمایش دهید. بر اساس قوانین، شرایط استفاده و حریم شخصی سامانه جاما، اطلاعات تماس از توضیحات آگهی های املاک حذف می شوند.

عکس آگهی های املاک در سامانه جاما

  • عکس هایی که در آگهی املاک در سامانه جاما استفاده می شود باید مربوط به ملک درج شده در آگهی که بدون شماره تماس و یا نوشته دیگری بر روی عکس باشد. عکس های مورد قبول برای هر آگهی باید به صورت افقی با نسبت ضریب 4 به 3 به نسبت عرض و طول باشد. هر عکس باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد و به خوبی مشخصات ملک را نمایش دهد.
  • عکس های تبلیغاتی، نا مرتبط و بر خلاف قوانین کشوری و جرائم رایانه ای بدون اخطار به صاحب آگهی از سامانه جاما حذف خواهد شد و در صورت تکرار، حساب کاربری و دسترسی کاربر به سامانه جاما، سایت و امکانات موجود در سایت مسدود می شود.
 
آخرین به روز رسانی در تاریخ دوشنبه 10 دی 1397

رویال وب
آژانس طراحی و تبلیغات